XVII Podlaskie Spotkania Regionalne

W dniu 6 października 2018 r. w naszej szkole odbyły się XVII Podlaskie Spotkania Regionalne- „Dla Niepodległej. Ojczyzno moja, ziemio polska”. Konferencja została zainicjowana  przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łosickiej  z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.
Wydarzenie rozpoczęło się o godz.9.30 odśpiewaniem całego hymnu i powitaniem przybyłych gości. W programie mieliśmy m.in. występ przygotowany przez młodzież I LO w Łosicach, referaty o tematyce niepodległościowej,  oraz prezentację projektu zrealizowanego przez uczniów naszego liceum- Szkoła Młodych Patriotów.  Konferencji towarzyszyły też ciekawe wystawy o tematyce regionalnej. Mogliśmy również zobaczyć występy Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Łosickiej. Ten muzyczny akcent zakończył konferencję, po której wszyscy zostali zaproszeni na obiad. Dziękujemy nauczycielom oraz uczniom naszego liceum za zaangażowanie w organizację tego spotkania.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.