«

»

Gru 05

Osiągnięcia szkoły

Tabela zawiera osiągnięcia szkoły od roku 2006 – …

lp data dział opis kto/opiekun
119 marzec 2018 chemia Laureatka Konkursu Wiedzy o Materiałach – Politechnika Warszawska Wydział Inżynierii Materiałowej Anna Soczewka; opiekun Monika Piechowicz-Pura
118 marzec 2017 geografia III Miejsce drużynowo w ósmej edycji Geograficznego Konkursu Wiedzy o Regionie Jaszczuk Bartosz, Rypina Zuzanna, Jacek Kazun; opiekun: Krzysztof Dziołak
117 marzec 2017 ekonomia finalista Ogólnopolskiego Konkursu Zarzadzania Firma JA TITAN2017 Do wora: Jakub Borysiuk, Weronika Przesmycka; opiekun Jarosław Mitek
116 październik 2016 j. polski laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego Lipa 2016 Aleksandra Knapiuk; opiekun Dorota Lewczuk
115 maj 2016 ekonomia Laureat III miejsca w konkursie -„Młodzi Inwestorzy na SIGG-owskim Parkiecie” Karol Muszyński
114 maj 2016 geografia III Miejsce drużynowo w siódmej edycji Geograficznego Konkursu Wiedzy o Regionie Jaszczuk Bartosz, Rypina Zuzanna, Omelańczuk Katarzyna, Hornowski Konrad; opiekunowie: Urszula Wołkowicz i Krzysztof Dziołak
113 luty 2016 geografia udział w zawodach II stopnia XLII Olimpiady Geograficznej Marcel Michalak; opiekun Krzysztof Dziołak
112 maj 2015 j. polski laureatka XXXI Międzynarodowego Konkursu Literackiego Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej Ewelina Bobruk; opiekun Elżbieta Sokołowska
111 kwiecień 2015 ekonomia Laureat VIII miejsca w Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej, I miejsce w woj. mazowieckim Tymczasowi: Klaudia Kowalczuk, Adam Kulik, Michał Nikoniuk ; opiekun Jarosław Mitek
110 kwiecień 2015 ekonomia Laureat XVI miejsca w Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej My od Mitka: Adrian Karwowski, Kacper Komarewski, Kkamil Ostojski, Marcin Parafiańczuk; opiekun Jarosław Mitek
109 kwiecień 2015 ekonomia Laureat I miejsca w konkursie -„Młodzi Inwestorzy na SIGG-owskim Parkiecie” Karol Muszyński
108 kwiecień 2015 ekonomia finalista Ogólnopolskiego Konkursu Zarzadzania Firma JA TITAN2015 Wyskakałem Tapczan: Maksymilian Wasiluk, Jakub Musiejczuk; opiekun Jarosław Mitek
107 luty 2015 geografia udział w   zawodach okręgowych XLI Olimpiady Geograficznej Katarzyna Omelańczuk, Magdalena Chomiuk; opiekun Krzysztof Dziołak
106 czerwiec 2014 geografia laureatka IV  miejsca, XLIII Ogólnopolskiego Konkursu Statystycznego 2014 Magdalena Chomiuk; opiekun Krzysztof Dziołak
105 maj 2014 sport  Mistrzostwa Regionu Siedleckiego w LA III miejsce (brązowy medal) – sztafeta dziewcząt 4×100 m (A. Geresz, A. Grochowska, A. Ciołek, W. Pomagruk) – opiekun Rafał Maciejewicz
104 kwiecień 2014 ekonomia Laureat III miejsca w konkursie na scenariusz na film reklamujący SIGG Karol Muszyński
103 marzec 2014 sport Międzypowiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej Dziewcząt – IV miejsce drużyna dziewcząt – opiekun Andrzej Bartoszuk
102 kwiecień 2014 ekonomia Laureat I premii lotnej w Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej ProSquad: Konrad Hornowski, Piotr Sawczuk, Karol Muszyński; opiekun Jarosław Mitek
101 kwiecień 2014 ekonomia finalista Ogólnopolskiego Konkursu Zarzadzania Firma JA TITAN2014 ENEIDA: Marcin Kaczorowski, Jakub Horbowicz, Grzegorz Lewczuk; opiekun Jarosław Mitek
100 luty 2014 j. polski II miejsce w kategorii Proza w Ogólnopolskim Konkursie  Literackim  „Piszę, więc jestem” Ewelina Bobruk; opiekun Elżbieta Sokołowska
99 luty 2014 geografia udział w   etapie okręgowym XL  Olimpiady Geograficznej Anna Bujalska, Magdalena Chomiuk, Sylwia Szeniawska; opiekun Krzysztof Dziołak
98 grudzień 2013 j. polski III miejsce w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Klucz do świata magii” Ewelina Bobruk; opiekun Elżbieta Sokołowska
97 grudzień 2013 kultura, sztuka Konkurs Recytatorski Poezji Rosyjskiej „Strofy pod samowarem” III miejsce. Małgorzata Ignaciuk; opiekun Mirosława Szoplewska
96 czerwiec 2013 geografia laureatka IV  miejsca, XLII Ogólnopolskiego Konkursu Statystycznego 2013 Magdalena Chomiuk; opiekun Krzysztof Dziołak
95 maj 2013 sport Szkolna Liga LA Regionu Siedleckiego III miejsce – drużyna dziewcząt – opiekun Rafał Maciejewicz
94 maj 2013 sport Mistrzostwa Regionu Siedleckiego w LA II miejsce (srebrny medal) – 1500 m – Mateusz Demianiuk – opiekun Andrzej Bartoszuk
93 maj 2013 sport Mistrzostwa Regionu Siedleckiego w LA III miejsce (brązowy medal) – 800 m – Magda Czerka                                               I miejsce (złoty medal) – pchnięcie kulą – Martyna Hawryluk                             II miejsce (srebrny medal) – sztafeta dziewcząt 4×100 m (A. Geresz, A. Grochowska, A. Ciołek, W. Pomagruk)
wszyscy opiekun Rafał Maciejewicz
92 kwiecień 2013 ekonomia finalista Ogólnopolskiego Konkursu Zarzadzania Firma JA TITAN2013 Nigtmare: Grzegorz Chwedorczuk, Diana Popławska, Kamil Wyrzykowski; opiekun Jarosław Mitek
91 kwiecień 2013 ekonomia I miejsce w finale Ogólnopolskiego Konkursu Zarzadzania Firma JA TITAN 2013 Laboratorium Dextera: Paulina Wasiluk, Mateusz Filipiuk, Mateusz Połoch; opiekun Jarosław Mitek
90 marzec 2013 sport Międzypowiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej Dziewcząt – V miejsce drużyna dziewcząt – opiekun Andrzej Bartoszuk
89 marzec 2013 matematyka finalista ogólnopolskiego konkursu Meridian Grzegorz Lewczuk; opiekun Anna Demiańczuk
88 marzec 2013 ekonomia udział w finale II-go etapu Olimpiady Przedsiębiorczosci Paulina  Wasiluk; opiekun Jarosław Mitek
87 styczeń 2013 geografia udział w   etapie okręgowym XXXIX  Olimpiady Geograficznej Paulina  Wasiluk; opiekun Krzysztof Dziołak
86 grudzień 2012 ekonomia udział w  II etapie Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej Paulina  Wasiluk; opiekun Jarosław Mitek
85 sierpień 2012 ekonomia III miejsce w stacjonarnym finale konkursu Global JA Titan Challenge 2012 Wilmington/USA/ Gang Misia Haribo:  Grzegorz Lewczuk, Kamil Kobyliński,   opiekun Jarosław Mitek
84 sierpień 2012 ekonomia VI miejsce w stacjonarnym finale konkursu Global JA Titan Challenge 2012 Wilmington /USA/ Bat Furan:  Paulina Wasiluk,  Łukasz Oleksiuk,   opiekun Jarosław Mitek
83 sierpień 2012 sport Szkolna Korespondencyjna Liga LA  – 24 miejsce w Polsce drużyna dziewcząt – opiekun Rafał Maciejewicz
82 maj 2012 sport Szkolna Liga LA Regionu Siedleckiego II miejsce – drużyna dziewcząt – opiekun Rafał Maciejewicz
81 maj 2012 sport Mistrzostwa Regionu Siedleckiego w LA II miejsce (srebrny medal) – pchnięcie kulą – Martyna Hawryluk                         II miejsce (srebrny medal) – sztafeta dziewcząt 4×100 m (S. Błońska, D. Boratyńska, A. Ciołek, W. Pomagruk)
– opiekun Rafał Maciejewicz
80 maj 2012 sport Mistrzostwa Regionu Siedleckiego w LA I miejsce (złoty medal) – 100 m – Dominika Boratyńska                                     I miejsce (złoty medal) – skok w dal – Dominika Boratyńska                                            – opiekun Rafał Maciejewicz
79 maj 2012 matematyka konkurs matematyczny Kangur 2012 – wyróznienie Grzegorz Lewczuk, Joanna Mitek; opiekun Anna Demiańczuk
78 maj 2012 ekonomia I miejsce w finale europejskiego konkursu VBC – Zarzadzanie Firma Bat Furan:  Paulina Wasiluk,  Diana Popławska,   opiekun Jarosław Mitek
77 kwiecień 2012 matematyka 29 miejsce w finale  Powszechnego Internetowego Konkursu dla Uczniów Szkół srednich – Matematyka organizowanego przez Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej Joanna Mitek  opiekun: Anna Demiańczuk
76 kwiecień 2012 ekonomia IV miejsce w finale Ogólnopolskiego Konkursu Zarzadzania Firma JA TITAN2012 „Oblivions”:  Adam Daniluk, Hubert Szupiluk, Tomasz Sobieszuk;   opiekun Jarosław Mitek
75 kwiecień 2012 ekonomia II miejsce w finale Ogólnopolskiego Konkursu Zarzadzania Firma JA TITAN2012 „Delta”:  Paulina Wasiluk, Diana Popławska, Daria Soczewka;   opiekun Jarosław Mitek
74 marzec 2012 sport Międzypowiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej Dziewcząt – V miejsce drużyna dziewcząt – opiekun Andrzej Bartoszuk
73 marzec 2012 sport Międzypowiatowa Licealiada w Piłce Nożnej Chłopców (6-kach piłkarskich) – V miejsce drużyna chłopców – opiekun Andrzej Bartoszuk
72 styczeń 2012 j. rosyjski awans do II etapu Olimpiady j. rosyjskiego Magdalena Tkaczuk; opiekun Mirosława Szoplewska
71 grudzień 2011 kultura, sztuka wyróżnienie w IX Konkursie Recytatorskim Poezji Rosyjskiej  w Siedlcach Paulina Wasiluk; opiekun Mirosława Szoplewska
70 grudzień 2011 geografia awans do II etapu  XXXVIII Olimpiady Geograficznej Paulina  Wasiluk; opiekun Krzysztof Dziołak
69 listopad 2011 ekonomia awans do II etapu Olimpiady Wiedzy o Finansach Paulina  Wasiluk, Adam Oleksiuk; opiekun Jarosław Mitek
68 listopad 2011 kultura, sztuka Zaduszki- XXI Spotkania Recytatorów i spiewajacych Poezję; w kategorii Turniej Recytatorski Marta Wojtczuk – III miejsce, opiekun Elżbieta Sokołowsk; a Paulina Wasiluk – wyróznienie, opiekun Dorota Lewczuk
67 październik 2011 sport Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych – V miejsce drużyna dziewcząt – opiekun Rafał Maciejewicz
66 lipiec 2011 sport 15 miejsce w Polsce w ogólnopolskiej Korespondencyjnej Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej drużyna lekkoatletyczna dziewczat / Rafał Maciejewicz
65 marzec 2011 matematyka konkurs matematyczny Kangur 2011 – wyróznienie Dominik Wasiluk, Justyna Pawłowska, Joanna Mitek; opiekun Anna Demiańczuk    Agnieszka Olesiejuk, Natalia Taras; opiekun Elżbieta Wołos
64 wiosna 2011 matematyka Siedlecki Turniej Wiedzy Matematycznej – II miejsce Joanna Mitek  opiekun Anna Demiańczuk
63 maj 2011 sport II miejsce  w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej regionu siedleckiego drużyna lekkoatletyczna dziewczat opiekun Rafał Maciejewicz
62 maj 2011 sport Mistrzostw Regionu Siedleckiego w lekkoatletyce złoty medal: Martyna Hawryluk, Jolanta Parafiańczuk                      Srebrny medal: sztafeta dziewczat, sztafeta chłopców                          brazowy medal:Anna Czerka           opiekunowie: Rafał Maciejewicz i Andrzej Bartoszuk
61 maj 2011 religia I miejsce w finale Ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego Paulina Wasiluk
60 maj 2011 ekonomia I miejsce w finale europejskiego konkursu VBC – Zarzadzanie Firma EAGLES: Justyna Pawłowska, Dominik Wasiluk,  Bartłomiej Joński,   opiekun Jarosław Mitek
59 marzec 2011 sport Międzypowiatowa Licealiada w piłce ręcznej dziweczat – IV miejsce drużyna piłki ręcznej  opiekun: Andrzej Bartoszuk
58 marzec 2011 sport Międzypowiatowa Licealiada w piłce ręcznej chłopców – II miejsce drużyna piłki ręcznej  opiekun: Andrzej Bartoszuk
57 kwiecień 2011 ekonomia tytuł finalisty XXIV Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej Justyna Pawłowska, Dominik Wasiluk; opiekun Jarosław Mitek
56 kwiecień 2011 ekonomia III miejsce w finale Ogólnopolskiego Konkursu Zarzadzania Firma JA TITAN2011 „Połamałem łóżko”: Justyna Pawłowska, Dominik Wasiluk, Daniel Sterniczuk   opiekun Jarosław Mitek
55 marzec 2011 ekonomia II etap Olimpiady Przedsiębiorczosci Justyna Pawłowska, Dominik Wasiluk/11 miejsce/; opiekun Jarosław Mitek
54 marzec 2011 ekonomia IV miejsce w finale IX Regionalnego Konkursu Ekonomicznego w Siedlcach Justyna Pawłowska ; opiekun Jarosław Mitek
53 grudzień 2010 kultura, sztuka II miejsce w VIII Konkursie Recytatorskim Poezji Rosyjskiej „Strofy pod Samowarem” w Siedlcach Paulina Wasiluk; opiekun Mirosława Szoplewska
52 grudzień 2010 ekonomia III Olimpiada Wiedzy o Finansach – IV miejsce w Polsce, tytuł laureata Dominik Wasiluk; opiekun Jarosław Mitek
51 grudzień 2010 kultura, sztuka Konkurs na najlepszy komiks pod hasłem „Człowiek -najlepsza inwstycja” – I miejsce na szczeblu wojewódzkim Aneta Margraf
50 listopad 2010 kultura, sztuka Zaduszki- XX Spotkania Recytatorów i spiewajacych Poezję; w kategorii Turniej Recytatorski – III miejsce Marta Wojtczuk; opiekun Elżbieta Sokołowska
49 listopad 2010 ekonomia awans do II etapu Olimpiady Wiedzy o Finansach Dominik Wasiluk, Joanna Mitek, Bartłomiej Joński; opiekun Jarosław Mitek
48 czerwiec 2010 sport Mistrzostwa Regionu Siedleckiego w LA – IImiejsce (srebrny medal) – 800 m Jolanta Parafiańczuk – opiekun Rafał Maciejewicz
47 maj 2010 j. angielski konkurs j. angielskiego „FOX” – wynik DOBRY Joanna Mitek; opiekun Jadwiga Grzywacz
46 maj 2010 matematyka konkurs matematyczny Kangur 2010 – wyróznienie Dominik Wasiluk, Justyna Pawłowska,Joanna Mitek; opiekun Anna Demiańczuk
45 kwiecień 2010 biologia II etap Olimpiady Ekologicznej Justyna Stefaniuk   opiekun Irena Czmoch
44 kwiecień 2010 ekomomia II miejsce w finale Ogólnopolskiego Konkursu Zarzadzania Firma JA TITAN2009 EAGLES: Bartłomiej Joński, Justyna Pawłowska, Dominik Wasiluk   opiekun Jarosław Mitek
43 marzec 2010 ekonomia IV miejsce w finale europejskiego konkursu VBC – Zarzadzanie Firma SENAT: Justyna Pawłowska, Michał Sobczuk, Konrad Pogonowski  opiekun Jarosław Mitek
42 marzec 2010 ekonomia II etap Olimpiady Przedsiębiorczosci Inga Jańczuk opiekun Jarosław Mitek
41 grudzień 2009 ekonomia tytuł finalisty II Olimpiady Finansowej Edyta Prokopiuk    opiekun Jarosław Mitek
40 październik 2009 sport Międzypowiatowa Licealiada w Indywidualnych Biegach Przełajowych – IImiejsce (srebrny medal) Justyna Tkaczuk – opiekun Rafał Maciejewicz
39 październik 2009 ekonomia awans do II etapu Olimpiady Finansowej Marta Bodecka, Edyta Prokopiuk, Marta Sawczuk, Tomasz Nowicki, Kamil Grzesiuk, Dominik Wasiluk  opiekun Jarosław Mitek
38 wiosna 2009 matematyka V  Siedlecki Turniej Wiedzy Matematycznej – IV miejsce Justyna Pawłowska  opiekun Anna Demiańczuk
37 marzec 2009 matematyka konkurs matematyczny Kangur 2009 – wyróznienie Dominik Wasiluk, Marta Bodecka, Justyna Pawłowska, Edyta Prokopiuk; opiekun Anna Demiańczuk    Mateusz Maksymiuk; opiekun Małgorzata Węgrzyniak
36 kwiecień 2009 ekonomia IV miejsce w finale ogólnopolskiego konkursu Zarzadzania Firma JA TITAN2009 Titanotorzy: Dominik Wasiluk, Łukasz Łożecki, Daniel Sterniczuk opiekun Jarosław Mitek
35 marzec 2009 ekologia Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża –  III miejsce na etapie wojewódzkim w konkursie plastycznym Emilia Ilczuk opiekun: Iwona Muder
34 marzec 2009 ekologia Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża –  III miejsce na etapie wojewódzkim Angelika Stefaniuk opiekun: Iwona Muder
33 marzec 2009 ekonomia II etap Olimpiady Przedsiębiorczosci Andrzej Lichaczewski, Dominik Wasiluk opiekun: Jarosław Mitek
32 marzec 20009 sport Międzypowiatowa Licealiada w piłce ręcznej dziewczat – II miejsce drużyna piłki ręcznej  opiekun: Andrzej Bartoszuk
31 luty 2009 j. polski II etap Olimpiady Literatury i Języka Polskiego Inga Jańczuk, Aleksandra Wawrzyszczuk opiekun: Dorota Lewczuk
30 marzec 2009 ekonomia reprezentowanie Polski w swiatowym konkursie Zarzadzania Firma HP GLOBAL TITAN – nasz kraj reprezentowało 10 zespołów zespół Lampart: Łukasz Maćkowiak i Piotr Siemieniuk opiekun: Jarosław Mitek
29 grudzień 2008 sport I miejsce w turnieju piłki ręcznej kobiet o puchar Starosty Siedleckiego drużyna piłki ręcznej  opiekun: Andrzej Bartoszuk
28 listopad 2008 ekonomia Finalisci Olimpiady Finansowej Marta Sawczuk, Andrzej Lichaczewski opiekun: Jarosław Mitek
27 październik 2008 ekonomia Siedlecki Konkurs Wiedzy o Turystyce i Gospodarce – III miejsce drużynowo uczniowie klasy III A opiekun: Jarosław Mitek
26 październik 2008 ekonomia start w europejskim Banks in Action w Euro – cztery z dziesięciu drużyn dotarły do II rundy cztery zespoły z naszej szkoły opiekun: Jarosław Mitek
25 październik 2008 ekonomia start w europejskim konkursie Zarzadzania Firmę -wszystkie drużyny dotarły do II etapu cztery zespoły z naszej szkoły opiekun: Jarosław Mitek
24 październik 2008 ekonomia awans do II etapu Olimpiady Finansowej Katarzyna Głuchowska, Marta Sawczuk, Natalia Szańkowska, Łukasz Chomiuk, Andrzej Lichaczewski opiekun: Jarosław Mitek
23 kwiecień 2008 ekonomia I miejsce w ogólnopolskim konkursie Zarzadzania Firma MESE 2008 zespół Sayoba -Michał Bartoszuk, Andrzej Hornowski, Paweł Wawryniuk opiekun: Jarosław Mitek
22 marzec 2008 sport Międzypowiatowa Licealiada w piłce ręcznej chłopców – IV miejsce drużyna piłki ręcznej  opiekun: Andrzej Bartoszuk
21 2008 matematyka finalista  Powszechnego Internetowego Konkursu dla Uczniów Szkół srednich – Matematyka organizowanego przez Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej Rafał Hryciuk  opiekun: Renata Łożecka
20 2008 historia finalista II etapu Olimpiady Historycznej Karol Wysocki  opiekun: Tomasz Dobrowolski
19 2008 j.polski finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Dekalog 89+” Olga Tarasiuk opiekun: Dorota Lewczuk
18 2008 j.polski laureatka XII Ogólnopolskiego Przegladu Twórczosci Literackiej Lipa 2008 Aleksandra Wawrzyszczuk opiekun:Dorota Lewczuk
17 2008 j.polski laureatka wyróżnienia honorowego Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Dekalog 89+” Ewa Jezierska opiekun: Dorota Lewczuk
16 grudzień 2007 ekonomia Banki w Akcji – udział w finale ogólnopolskim zespół Sayoba -Michał Bartoszuk, Andrzej Hornowski, Paweł Wawryniuk opiekun: Jarosław Mitek
15 2007 j.polski III nagroda w kategorii recytatorskiej w XVII Spotkaniach Recytatorów i spiewajacych Poezję pod hasłem Zaduszki Emilia Makarewicz opiekun: Dorota Lewczuk
14 2007 j.polski  II miejsce w II Ogólnopolskim konkursie literackim „Zabrzańska Wiosna Poetycka” Olga Tarasiuk opiekun: Dorota Lewczuk
13 2007 j.polski III miejsce w II Ogólnopolskim Przegladzie Twórczosci Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego „Rytmy nieskończonosci” Katarzyna Wasiluk opiekun Dorota Lewczuk
12 2007 j.polski laureatka XI Ogólnopolskiego Przegladu Twórczosci Literackiej Lipa 2007 Katarzyna Wasiluk opiekun Dorota Lewczuk
11 2007 j.polski laureatka  XI Ogólnopolskiego Przegladu  Twórczosci Literackiej  Lipa 2007 Olga Tarasiuk opiekun: Dorota Lewczuk
10 2007 matematyka Kangur – kategoria student – wyróznienie Paweł Matusz, Konrad Czapski opiekun: Renata Łożecka
9 2007 j.polski I miejsce w konkursie pod hasłem „Legendy, których nie znacie” zorganizowanym w ramach programu Patriotyzm jutra ogłoszonego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Olga Tarasiuk opiekun: Dorota Lewczuk
7 2006 j.polski laureatka I Ogólnopolskiego Przegladu Twórczosci Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego „Rytmy nieskończonosci” Olga Tarasiuk opiekun: Dorota Lewczuk
6 2006 j.polski I miejsce w XI Ponadregionalnym Konkursie Literackim im. Romualda Mikoszewskiego Olga Tarasiuk opiekun: Dorota Lewczuk
5 2006 j. polski laureatka IV Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. C. K. Norwida Olga Tarasiuk opiekun: Dorota Lewczuk
4 2006 j.polski laureatka X Ogólnopolskiego Przegladu Twórczosci Literackiej „Lipa 2006” Katarzyna Wasiluk opiekun Dorota Lewczuk
3 2006 j.polski laureatka konkursu „Poezja mojej małej ojczyzny” w ramach programu „Patriotyzm jutra” Katarzyna Wasiluk opiekun Dorota Lewczuk
2 2006 j.polski wyróżnienie w XI Ponadregionalnym Konkursie Literackim im. Romualda Mikoszewskiego pod hasłem „ Ziemia najbliższa” Katarzyna Wasiluk opiekun Dorota Lewczuk
1 2006 j. polski III miejsce w XI Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. M. Konopnickiej Katarzyna Wasiluk opiekun Dorota Lewczuk